Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie świetnie sprawę z tego jak wart podkreślenia jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Dlatego doświadczony posiadacz przedsiębiorstwa nie boi się zaciągnąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolniczego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny kredyt jaki dajemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Odbiorca nie musi przedstawiać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zadłużony, mieć komornika i {mieć akta w BIK lub KRD.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.