Maszyn

Maszyny jako zabezpieczenie kredytu

Wielu biznesmenów zdaje sobie świetnie sprawę z tego jak wart podkreślenia jest obrót pieniądza i płynność finansowa. Dlatego doświadczony posiadacz przedsiębiorstwa nie boi się zaciągnąć kredytu pod zastaw swoich maszyn budowlanych bądź sprzętu rolniczego, który wykorzystywany jest w jego przedsięwzięciach. Minimalny kredyt jaki dajemy musi wynosić minimum 50.000 złotych. Odbiorca nie musi przedstawiać nam poświadczeń o płaceniu KRUS-u lub ZUS-u - może też być zadłużony, mieć komornika i {mieć akta w BIK lub KRD.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.