Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kredytobiorcy. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udostępniana jest nawet w 24 godziny od oddania wniosku. Nasz odbiorca może być rejestrowany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas istotna jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest pewny i dobrany do wymogów klienta. Czas trwania umowy wynosi w najmniejszym stopniu 3 miesiące - może jakkolwiek trwać od 6 do 24 miesięcy - ustalane jest to indywidualnie. Wysokość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego mieszkania. Suma udostępnianego kredytu musi dać w wyniku minimalnie połowę wartości zastawianej posiadłości.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.