Mieszkanie

Kredyt pod zastaw mieszkania

Kredytów pod zastaw mieszkania użyczamy każdemu - bez potrzeby wymeldowywania kredytobiorcy. W dużych miastach pożyczka gotówkowa udostępniana jest nawet w 24 godziny od oddania wniosku. Nasz odbiorca może być rejestrowany w BIK, KRD i nie posiadać zdolności kredytowej w bankach komercyjnych - u nas istotna jest jego hipoteka. Nasz kredyt jest pewny i dobrany do wymogów klienta. Czas trwania umowy wynosi w najmniejszym stopniu 3 miesiące - może jakkolwiek trwać od 6 do 24 miesięcy - ustalane jest to indywidualnie. Wysokość oprocentowania w skali miesiąca wynosi u nas 1,6% wartości zastawianego mieszkania. Suma udostępnianego kredytu musi dać w wyniku minimalnie połowę wartości zastawianej posiadłości.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.