Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Dużym minusem zastawiania auta w większości firm finansowych jest pozostawienie samochodu na parkingu chronionym na czas trwania umowy - oznacza to, że kredytobiorca nie może z niego korzystać aż do spłaty kredytu. U nas wygląda to pod każdym względem inaczej - auto jest w dalszym ciągu do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są od ręki - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być działające - obojętnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy czy też ciężarowy.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.