Samochodu

Pożyczka pod zastaw auta

Dużym minusem zastawiania auta w większości firm finansowych jest pozostawienie samochodu na parkingu chronionym na czas trwania umowy - oznacza to, że kredytobiorca nie może z niego korzystać aż do spłaty kredytu. U nas wygląda to pod każdym względem inaczej - auto jest w dalszym ciągu do dyspozycji naszego kredytobiorcy. Pieniądze wypłacane są od ręki - może to być kwota nawet do 100% ceny auta, pod warunkiem że zostało ono zdjęte z linii produkcyjnej minimum po roku 2005. Auto musi być działające - obojętnie od tego czy jest to osobówka, samochód dostawczy czy też ciężarowy.

Pożyczka pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki oferujemy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

To kapitalna forma odzyskania płynności finansowej. Przekonaj się jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Pożyczki pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz pobrać pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu czy papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki stawia nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Pożyczka pod zastaw domu

Gwarantujemy niezwykle dobre warunki zawiązania umowy kredytowej pod zastaw domu. Nawet do 50% wartości posiadłości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.